MX25R3235FM2IH0 Memory IC Chip
    Buy cheap MX25R3235FM2IH0 Memory IC Chip from wholesalers
    MX25R3235FM2IH0 Memory IC Chip
    Ask Lasest Price
    Price : Negotiable
    Delivery Time : Negotiable
    Payment Terms : T/T, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Supply Ability : 100000
    • Product Details
    • Company Profile
    MX25R3235FM2IH0 Memory IC Chip
    MX25R3235FM2IH0 Specifications
    Part StatusActive
    Memory FormatFLASH
    Memory TypeNon-Volatile
    Memory Size32Mb (4M x 8)
    Speed80MHz
    InterfaceSPI Serial
    Voltage - Supply1.65 V ~ 3.6 V
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Package / Case8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)